Hakkımızda

su-apart-bandirma-tanitim
Su Apart; 2010 yılında Bandırma’da kız apartı olarak hizmete başlamış olup, 2015 yılı itibari ile şehrimizdeki erkeklerin konaklama taleplerini daha kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılamak adına erkek apartı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Apartımız ayrıca yaz döneminde ise kısa vadeli konaklamasını Bandırma’da geçirmek isteyen bay veya bayan çalışanların tercihi olmaktadır.

secure-server Konumumuz;
Apartımız konumu itibari ile şehrin trafik ve gürültüsünden uzak ancak ulaşımı itibari ile şehir merkezine yakın bir konumdadır.Bandırma Onyedi Eylül İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ve Bandırma Meslek Yüksek Okulu’na tek araç ile ulaşım sağlanabilmektedir.

secure-server Odalarımız;
48 kişi kapasitesi bulunan apartımız 3 katlı olup 16 odamız bulunmaktadır. Tercihinize göre 1,2,3,4 kişilik odalarımızda gardolap, bazalı yatak, nevresim takımı, ortopedik yatak, tam otomatik çamaşır makinesi ve ütü bulunmakta olup her katımızda ortak kullanımlı WC ve içerisinde 24 saat su bulunan banyo bulunmaktadır. Tüm odalarımızda sınırsız kablosuz internet mevcuttur. Odalarımız balkonludur.

secure-server Isınma;
Apartımızda kışın ısınma her dairede bulunan ayrı kombi sistemi ile sağlanmakta olup sosyal alanlar ve yemek salonumuzun ısınması yine kombi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.

secure-server Temizlik;
Apartımızda temizlik ve kat hizmetleri düzenli olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

secure-server Yemek Servisi;
Apartımızda yemek servisimiz; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde olup modern teknoloji ile tasarlanan yemekhanemizin hijyenik ortamında özenle hazırlanan sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinizi porselen tabaklarımız ile yemek salonumuzda güvenle yiyebilirsiniz.

secure-server Sosyal Aktiviteler;
Apartımızda boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz ve istediğiniz zaman gerek dinlenme gerekse eğlence amaçlı kullanabileceğiniz bölümde günlük gazete ve dergilerinizi okuyup arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebilirsiniz ve masa tenisi oynayabilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak doğa gezileri,mangal ve diğer özel yemek aktiviteleri ile Su Apart “Sizde Lüksü Hak Ediyorsunuz” misyonu ile çalışmaktadır.

secure-server İnternet Salonu;
Apartımızda bulunan internet salonumuzu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

secure-server Güvenlik;
Apartımız 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmekte olup ayrıca olası acil eylem durumları için yangın merdivenimiz de bulunmaktadır.